sonkod

yamaha r25 lastik önerisi ve tavsiyesi

eminim bununla ilgili yüzlerce konu vardır. ancak şimdi yazacaklarım kafanızda bu işi bitirecek profesyonellikte olacaktır.

spor lastik segmentinde yer alan pirelli diablo rosso 3 ve 2, michelin pilot power 3, metzeler sportec m7 rr, sıkça karşılaştırılan lastikler olmuştur. ancak hiçbir veriye dayanmayan onun, bunun söyledikleri dışında hiçbir kaynağı olmayan bu önerileri şimdi size kaynaklarıyla anlatacağım.

ön 110, arka 140 ebadında olan r25' için diablo rosso 3 en iyi tercih olacaktır. tyrereviews'den aldığı teknik puanlar onu sınıfının lideri yapıyor. birazdan teknik verilerle karşılaştıracağız. ancak ülkemizde r25 için diablo rosso 3, metzeler m7rr, michelin pilot power 3 gibi modellerin 110, 140 setlerini bulmak oldukça zor. şimdi o kıyaslamaya bakalım.
https://motorisk.net/karsilastir/sonuc/j9Lqi2zc8D/ illa bu lastikleri istiyorsanız http://prntscr.com/i6amh5 oponeo(yurt dışı) üzerinden sipariş verebilirsiniz.

önerilen bu üç lastikten hiçbirini bulamazsanız bir tavsiye olarak pirelli'nin diablo rosso 2 lastiklerini tavsiye ederim. diablo rosso 2'nin türkçe olarak bir çok inceleme videosu mevcut. şimdi yukarıdaki karşılaştırmaya diablo rosso 2'nin de eklendiği bir karşılaştırma yapalım. https://motorisk.net/karsilastir/sonuc/Zn2CknTbRcVR/ yanlarında biraz daha sönük kalsa da hem fiyatı hem de bulunabilirlik açısından oldukça cazip. ülkemiz yollarında diablo rosso 2 gözle görülür derecede tatminkarlık sağlayabiliyor. tek eksisi çok çabuk aşınması diyebilirim.

unutmayın ki performanslı olan çoğu lastik genellikle erken biter. örneğin şu karşılaştırma: https://motorisk.net/karsilastir/sonuc/dJx9RIqVj4/ continental sport attack abisi olan continental sport attack 2'den ortalama olarak daha iyi puan almış ancak bunun tek nedeni continental sport attack 2'nin aşınma puanının düşük olmasından yani lastik erken bittiği için az puan almasından kaynaklı. maddi sorunu olmayan biri için bu bir problem olmayabilir. diablo rosso 3 daha iyi olmasına rağmen aşınma oranı çok iyi durumdadır. çok çok az olsa da bu tarz istisna lastikler vardır. sorularınız varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.