HJC Kask Markası İçin En Çok Sorulan 5 Soru

HJC Kaskları Hangi Ülkenin?

HJC,  1971 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Birden fazla üretim tesisi ve şubesi olsa da menşei Güney Kore‘dir.

HJC Kaskları Nerede Üretiliyor?

Üretim tesisleri Güney Kore ve Vietnam‘da bulunmaktadır. Hong Jin-Cworn Corp’un ticari markası olup Almanya, Fransa, ABD ve Vietnam’da şubeleri bulunmaktadır.

HJC Kask Modelleri Güvenilir Mi?

Tam yüz kapalı motosiklet kaskları için konuşacak olursak Sharp ve Snell test kurumlarının sonuçlarına bakarak güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Güvenilirlik konusu göreceli bir kavramdır. HJC kask modelerinin hepsi aynı derecede koruma sağlamıyor. Çeşitli bütçelere hitap ettiğinden dolayı koruma puanı olarak farklılıklar gösterebiliyor. İncelemesini yaptığımız HJC kask modellerine ulaşmak için https://motorisk.net/marka/hjc-kask/ sayfasına bakabilirsiniz.

En İyi HJC Kask Modeli Hangisi?

En iyiden kasıt nedir? Kasklar da kendi içinde bir çok özelliğe sahip. Güvenilirliği yüksek ama özelliği kötü olan modelleri olduğu gibi tam tersi durumlar da mevcut. Deniz aşırı yol yapan motosiklet sürücüleri en güvenilir ama ağır kaskı alacağına daha hafif, standartlar çerçevesinde koruma sağlayan kask almayı tercih ediyor. Yani bir sürü varyasyonu olan bu sorunun cevabını https://motorisk.net/marka/hjc-kask/ sayfasını ziyaret ederek kendiniz verebilirsiniz.

En Sessiz HJC Kask Modeli Hangisi?

COAU’nun test sonuçlarına göre ve incelemesini yaptığımız kaskların birleşiminden örnek verecek olursak 2021 yılı itibariyle HJC RPHA 11 diyebiliriz.

Diğer

Elbette bize HJC kask markası için en çok sorulan bu soruların dışında da çok fazla soru geliyor. En ucuz, en konforlu, gözlük uyumlu, interkom yuvası olan ve benzeri tüm soruları buraya yazmak  istersek konu baya uzayacak. Ama size iyi bir haberimiz var. HJC kask sayfasını ziyaret edip, filtreleme sistemini kullanırsanız tüm bu varyasyonu olan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bildirim
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Bu makaleye yorum yapmak ister misiniz?x
()
x