Snell Testinden Geçen Kasklar

Aşağıda listelenmiş olan kaskların neye göre Snell testinden geçtiğini bilmiyorsanız ve Snell Sertifikası hakkında bilginiz yoksa Snell Testi makalesini okumanızı öneririz. Marka adına tıklayarak o markaya ait kask incelemelerini, model adına tıklayarak o kaskın incelemesini görebilirsiniz.

Fiyata, markaya veya daha farklı varyasyonlara sahip Snell Sertifikalı görmek istiyorsanız, kask incelemelerini listelediğimiz sayfadaki filtreleme sistemi size yardımcı olacaktır.

MARKAMODELKAYNAK
AraiQV Pro (Signet-X)Snell
AraiRX 7V (Corsair-X)Snell
BellRace StarSnell
HJCFG 17Snell
HJCRPHA 10 PlusSnell
ScorpionExo 710 AirSnell
ShoeiX Spirit 3Snell
ShoeiQwestSnell
Bildirim
Bildir
guest
8 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
Ferman
Ziyaretçi
Ferman
1 yıl önce

AGV markasının neden Snell onaylı kaskları yok? Snell makalenizi okudum. Orada para karşılığında kaskların test edildiği yazıyor ama koskoca AGV bu ünvan için kasklarını test ettirmez mi? Yoksa test ettirdiler ama Snell onayı mı alamadılar? Snell ile olan konuşma görüntünüze istinaden bunu soruyorum. Onlara hiç bu tarz şeyleri sordunuz mu?

Bulent
Ziyaretçi
Bulent
1 yıl önce

SNELL sertifikali sayisiz kask var ama siz sadece 8 tanesini koymussunuz bu durum okuyuculari yaniltiyor olabilir

Ömer
Ziyaretçi
Ömer
1 yıl önce

Merhaba, “Bell Vortex RSD DYNA” Snell testlerinden geçmiş bir kask diye satışı yapılıyor. Listenizde yok. Henüz incelemediğiniz için midir? Türkiye’de de satışı var çünkü.

mehmet
Ziyaretçi
mehmet
4 ay önce

Merhaba, fiber kasklara bakıyordum ancak karşıma çıkanları aşırı pahalı geldi. Güncel olarak 4000tl bütçem var siyah ve en kaliteli kabuk yapısına sahip hangi kaskı alabilirim ?

Benzersiz İçerikler İçin:
8
0
Bu makaleye yorum yapmak ister misiniz?x
()
x