motorisk

elimden düşürdüğüm kaskım hakkında

yabancıların 100tl ye aldığı kaska biz 550 tl para ödüyoruz. r25 kullanıyorum. kaskım ls2 ff390 splıt. sırf elimden düşürdüm diye kullanmamazlık yapmak istemiyorum. sizin öneriniz nedir?
ben olsam kullanırdım çünkü dediğin duruma katılıyorum. açıkçası bu tür düşmelerde çokta etkilendiğini düşünmüyorum.
zamanında shark s700 varken başıma geldi. ben kullanmaya devam ettim çünkü cidden ülkede herşeye ortalama 8 kat fazla para ödüyoruz. hatta benzinde bu oran 8 ile 10 arasında(birim para olarak)
kaskı çöpe atmak zor bişey evet ama kaskta oluşabilcek kılcal çizikler kaskın o bölümünün sağlamlığını etkiler ve allah korusun o kısımdan bi darbe aldığınızda keşke atsaymışım diyecek vaktiniz olmayabilir.
bir yakınım anlatmıştı. daha önce darbe almış kaskı kullanan biri kaza geçirmiş ve elmacık kemiği kırılmış ancak kasta dış görünümde hasar yokmuş. bence kask önceden ciddi şekilde hasar alıp emiş gücünü kaybetmişti. kaza durmunda da darbeyi emmediği için kafa, kafatası gibi bölgelere verdi ve bu yüzden elmacık kemiği kırılmıştı. bence kaskın nasıl düştüğü de çok önemli. adamların 100tl ye aldığı kaska 800tl para ödüyoruz. alım gücümüz belli.