motorisk

korna çalan motorcuya silah çeken maganda

haklı haksız olayına deyinmiyorum sadece paylaşmak istedim.

 vimeo video
en başta bence motorcu hatalı. sağda insan var görüyorsun ve hala basmaya devam ediyosun. normalde kazaları izlemek için durur insanlar ancak burada yerde yatan sivil bir insan var belki sağda solda başka bir şey olabilirdi ancak araç sürücüsü haklıyken haksız durumuna düşüyor. motorcu arkadaşta sıkmayacağını biliyor ve ona göre konuşmasına devam etmiş hiç altan almamış :)
üstteki yoruma kısmen katılıyorum ancak bu tarz video çekip paylaşmalar kin toplamaktan öteye geçmez. yani adam kasıtlı fren yapmamış geç git işte yahu. ne baktından kavga çıkaran bir millet olduk.
söylenecek çok fazla bir şey yok sadece insanlara olarak bir birimize hiç tahammülümüz kalmadı. saygı 0 sevgi 0 hiç bir şey yakında yolda yürüyor diye millet bir birini dövecek. kimin hatalı olduğunu geçtim artık . kaldı ki yol olabilir aniden frene basabilir belki rahatsızlandı durmak zorunda kaldı yada önüne kedi çıktı köpek çıktı ani fren yaptı bir sürü neden olabilir ( maganda gibi bir sağa bir sola artist artist araç kullananlar olmadığı sürece) düşünmek lazım ve ona göre hareket etmek lazım . hadi motosikletli hatalı ama sen hayırdır ya silah flan filan yazık yemin ederim yazık neyse geçmiş olsun allhtan ciddi bir durum olmamış