motorisk

motorisk mobil uygulaması

mobil uygulama hakkında birkaç şikayetimi söylemek istiyorum.

1– hesabıma giriş yaptıktan sonra beni hatırla seçeneğini aktifleştirmeme rağmen her defasında kullanıcı adımı ve şifremi soruyor.
2–telefonu yan yatırdığımda anasayfaya atıyor. haliyle giriş yapmış olduğum hesaptan çıkıyor ve tekrar hesabıma giriş yapmam gerekiyor.
3– bazı temaların banner kısmında sıkıntı var. sağ üst taraftaki 3lü buton sığmıyor ve 1 tanesi aşağı iniyor. bu da başlıkları görmekte ve tekrar tema değiştirmek için tıklamam gerek butona erişmemi engelliyor.

şimdilik uygulama ile ilgili sıkıntılarım bu yönde. daha yeni ve oldukça ham olduğu inkar edilemez. fakat tahminimce, bu kadar başarılı bir grafiker ve coder ın elindeyse bu uygulama, kısa sürede eksiklikleri giderilip, sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

sizin de sorunlarınız varsa geliştirici açısından kolaylık olması için aşağı bırakabilirsiniz.

not: telefonum huawei p9 android 7.0.0

edit: uygulamanın her açılışında tekrar hesaba giriş talep sorunu çözülmüş. aynı zamanda telefonu yan çevirince tekrar hesaba giriş isteme sorunu da çözülmüş. fakat telefonu çevirdikten sonra hala ana sayfaya atıyor ve tema sorunu çözülememiş.

edit 2: uygulamaya her girişte tekrar üyelik girişi isteme sorunu yeniden ortaya çıkmış bilginize.
1- bu problemi en yakın zamanda gidereceğim ancak yeni oyunu çıkardıktan sonra :)
2- bunun sebebini bende anlamadım ancak bir şeyler yapmaya çalışacağım.
3- bu problemi de en yakın zamanda aşacağım.

test etmiştim ancak her telefon çözünürlük vs farklı olduğu için sıkıntılar yeni yeni ortaya çıkıyor :) gelecek güncelleme ile her şey daha stabil olacak. çok teşekkürler.