motorisk

motovlog için kamera önerileri

aslında başlasam mı diye düşünüyorum. çünkü @motorisk çıtayı alıp uzaya koydu. şimdi 1500tl verip alsam 15 yaşındaki çocuklardan tek farkım konuşma stilim ve konular olur sanırım. editten anlamadığım için direkt atacağım oda izlenmeyecek diye düşünüyorum. siz yinede 700tl civarı kamera önerir misiniz?
dostum tüm çin kameralarından uzak dur yeter. kasa sesi resmen kameraya yansıyor bu işin lideri gopro. ses olayını bilmiyorum hangisi destekler vs...
kesinlikle thieye t5e tam bir fiyat performans ürünü hero 5 ile görüntüleri çok benzer birçok sensörü aynı ve sadece 100 dolar indirim kodlarıyla 45 dolara alan arkadaşım var tavsiye ederim
insanlar kamera elinde dururken video çekiyor aksiyon "0" bakıyor kalite gopro ile benzer. sonra 100-200-300km/s ile giderken çekiyor bakıyor görüntü horon tepiyor. sonra diyor ki nerede yanlış yaptım. gopro sadece kamera değil yazılımdır. gopronun rakibi şuan sadece sony kameraları olabilir.
sjcam sj6000 veya sj7 tavsiye edebilirim
sj4000 , eken h9r , ismini hatırlamadığım başka bir kamerada almıştım işaret parmağım büyüklüğünde küçük bir şeydi değeri de 128 euro du sanıyorum. gelelim son duruma onca denemeden sonra gopro hero 4 aldım ve mutlu son ile olayı sonlandırdım. motoriskin dediği gibi 100 km hızdan sonra olaylar değişiyor. sadece bununla da bitmiyor. görüntü kalitesi kare atlama durumu hiç iyi olmuyor. bence sabredin paranızı biriktirin iyi bir kamera alın. çünkü geniş açı çekimi gerçekten gerekli oluyor. sahibinden ucuza bulabileceğiniz kameralar var gopro 4 gibi bence kaliteden vaz geçmeyin. diğer bir kısma gelecek olursak. tabi ki motoriskin çıtasına çıkmak zor program bilgisi olmadan ama benim gibi yada senin gibi kendi çapında video çekip insanlar ile bir şeyler paylaşmak bence güzel ben takipçi sayıma önem vermeden gezip gördüğüm yerleri arada paylaştığım vloglarım var ama kendim için kendime hatıra bırakıyorum :) bu arada belki takipçim artar fazla kişiye ulaşırım :)