Pinlock Nedir?

Dışarıdaki ortamın soğuk, kask içi ortamın sıcak olduğu durumda veya tam tersi durumda kaskın vizöründe yani ön camında buğu oluşur. Pinlock, bu durumu önlemek için üretilmiş bir üründür.

Pinlock ürünleri kendi içinde üçe ayrılır.

Pinlock 30
Pinlock 30, sürüş sırasında verimli ve net görüş sunan, sise dayanıklı giriş seviyesi çözümdür. Kasklar için evrensel buğuya dayanıklı çözüm olarak tasarlanan Pinlock 30 lens, piyasadaki Pinlock 30 için üretilmiş tüm vizörlere uyar. Bu ürün vizörün tamamını kaplayacak şekilde üretilmediği için maksiumum görüş açısı sunmaz.

Pinlock 70
Pinlock 70, lensin buğulanmayan dayanıklılığını artıran daha güçlü buğuya dayanıklı özelliklerle geliştirilmiştir. Tüm Pinlock 70 lesnleri, daha iyi sis direnci kapsamı sağlayan özel bir tasarım yöntemi ile üretilmiştir. Vizörün tamamını kapladığı için maksiumum görüş açısı(%100 Max Vision) sunar.

Pinlock 120
Pinlock 120, profesyoneller için en üst düzey buğuya dayanıklı çözümdür. Pinlock 120 sis dirençli lens, motosiklet yarış serilerinde profesyonel biniciler tarafından kullanılır. Vizörün tamamını kapladığı için maksiumum görüş açısı(%100 Max Vision) sunar.

Alacağınız kaskın yanında pinlock gelmiyorsa ekstra ücret ile almak zorunda kalabilirsiniz.

Not: kask incelemelerini listelediğimiz sayfadaki filtreleme sistemi, isteklerinize göre kask bulmanıza yardımcı olacaktır.