motorisk

replika egzozlar hakkında

ben aliexpress üzerinde çok görüyorum. 32 dolara m4 egzozlar falan var ki bunların gerçeği tüp şeklinde 2500 tl civarı. ses değilde sırf görüntü olarak takmaya değer mi? motosiklete zarar verir mi?
arkadaşım taktığında gsxr motoru f1 lambası yakıyordu. emiş değerleri kesinlikle bozuluyor.
@eaşar'a katılmakla birlikte ses konusunda bile apaçi olma şansın var. bazen çok güzel ses bazen çok kötü ses yakalanabiliyor. bildiğim metal boru ve egzozda filtre vs yoktu. egzozdan bir cisim atsan kim bilir neler olur :)
arkadaşlara katılmakla birlikte sakın böyle bir şeye bulaşma. motorun performansında dahi gözle görülür sıkıntılar çıkmaya başladığına tanık oldum.
ferik egzoz konusunda görüşleriniz nedir
tavsiye etmem motora zarar verebiliyor
@ömer aksu bir ara halil hayabusa kullanıyordu ancak nedenini bilmiyorum 2 ay içinde değiştirmişti.

şu linklerde bulma şansın vardır: https://goo.gl/uYxBih
bende aynı konuyu bazen düşünüyorum ama olay biraz da şunun gibi çin malı iphone orjinal iphone dışı aynı ama içi tırt oluyo bi arkadaş ferik egzozu sormuş ben bi kaç kere instagramdan yazdım cevap alamadım işler yoğun yada pek araları yok instagramda önümüzdeki yaz istanbula gidersem fiyatı çok uçuk olmazsa yeri üreticiyide desteklemek açısından taktırmayın düşünüyorum nette güzel egzozları mevcut ve alev atma olayı da çok hoş oluyo tek beğenmediğim egzoza yapıştırdıkları logoları biraz geliştirmeleri şart :)
türkiyede polisler motorlara kafayı takmış durumdayken egzoz takmak ne kadar mantıklı full sistem egzozlarada ceza kesiyolarmı cb650f motorum var egzoz yok türkiyede bi akrep var birde mivv ile gpr en uygun fiyatlısı gpr sizce gprmı yoksa ferikmi :)