motorperest

Durum: 1 - 0 - 0 - 0 - 04.06.2018 11:09

Puan: 4 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

koruma ekipmanları sorularınızı cevaplıyorum

merhabalar, ben bir şey danışacaktım. benim babam yeni bir motor aldı (honda spacy). hali ile bende artçı oluyorum ve yeni bir kask alacağım. biraz araştırdım ls2 ff 396 kask buldum internette 700-800 civarı fiyatları var fakat 300-400 tl ye de var. satıcılar sordum neden bu kadar ucuz diye? meğersem yandan şişen hava yastıkları (artık ne deniyorsa) yokmuş ve 2016 da üretilmiş. sorum şu sizce bu kask alınır mı? (şehir içi kullanacağım)
Henüz hiç başlık açmamış.

koruma ekipmanları sorularınızı cevaplıyorum

@motorperest

kask bir kere lazım olur ya kafandadır ya değildir. ls2 nin iyi modelleri olduğu gibi kötü modelleri de var. sana 10 dan fazla kaskın kafadan çıkıp da kullanıcısını öldürdüğü haber manşetlerini atabilirim. bir yumruk ile insan bayılır 25km/s öldürür. spacy diyip geçmemek lazım sonuçta 25km/s üstüne çıkabiliyor bu aletler.

ls2 ff396 da şişebilen bir iç ped sistemi bulunmakta. yani her kaskın yanak pedleri esneme yapar ancak 396 serisinde kullanıcısına göre yanak ped sistemini ayarlayan bir teknoloji var. bence çok güzel bir özellik. çünkü insanlar tam kafasına göre alıyor tam olduğunu düşündüğü için sonra bu pedler esneme yaptığında kafada kask kafada sallanmaya başlıyor. bu kask ise çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsan işini görecektir.

öneri olarak https://motorisk.net/karsilastir/urun-kat/kapali-kask/ adresinden filtreleme yaparak bütçene uygun en iyi kaskı seçebilirsin.

Toplam entry sayısı: 1

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.